Naše reference.

Inkognito návštěva bude znamenat, že personál si nebude vědom Gastrorecenze. Bude se chovat přirozeně. Jedině tak odhalíme  ,,opravdové,, fungování  Vaší provozovny.  .

 

Kdo bude ta osoba, (osoby) která váš navštíví ? Může přijít s rodinou, nebo luxusní vozem, ale také na kole nebo jako motorkář. Co je však důležíte a co je možné nyní částečně zvěřejnit je jeho (jejich) profesionalita :

 

Například.........praxe v oboru 30-40 let., vyučení v oboru  - hotelová škola. provozovatel a majitel gastronomických zařízení, barman roku. Mnoho titulů a odborných ocenění. Zahraniční praxe - Německo, Rakousko. atd.

 

Více raději z důvodu možné ,,Inkognito,, návštěvy ve Vašem zařízení neuvádíme. Kompletní profesní informace budou dodány zadavateli služby.

 

Neuvádíme zde provozovny, kde jsme ,,Gastrorecenzi,, již prováděli.

 

Hlavním důvodem je ta skutečnost, že čtenáři našich stránek, považovali každé gastronomické zařízení, kde jsme prováděli naši recenzi, za místo, kde  ,,kde něco asi nebylo v pořádku.,,

 

Samozřejmě to tak v mnoha případech ani nebylo pravda, protože naše služby využívájí i ty provozovny, které si přeji zlepšení svých služeb a potřebují tzv. pohled z venčí a to i opakovaně. 

Zveřejnění těchto provozoven začalo mnohdy působit jako ,,negativní ,, reklama. Respektujeme Vaše inkognito. 

Připravujeme oddělení ,,Doporučujeme,, kde budeme zvěřejňovat ty podniky, které v Gastrorecenzi výslovně obstáli, nebo provedli upravy k těmto pozitivním změnám.